Banky: bonusy za založení účtů.

banky logo
Aktualizováno 20.10.2019
Chystáte se změnit banku? Založit si další účet či si jen přivydělat pár stovek korun? Banky se pravidelně snaží přilákat nové klienty pomocí různých slev, či v našem případě finančních i nefinančních bonusů. Ty se mohou pohybovat v řádu stovek, mimořádně i v řádu tisíců korun.
V tomto článku naleznete soupis veškerých odměn za založení účtů u tuzemských bank. Ačkoliv je většina zde zmíněných účtů vedena zdarma bez skrytých poplatků, důrazně doporučuji si před založením přečíst podmínky účtu (promo akce).
Článek bude pravidelně aktualizován o nové nabídky.

MONETA Money Bank

Moneta láká nové klienty na zajímavý bonus ve výši 1000 Kč za založení běžného účtu Tom. K získání odměny stačí 5x zaplatit novou debetní kartou, a to nejpozději do konce měsíce následujícího po měsíci založení účtu.

ČSOB

ČSOB nabízí za sjednání Plus Konta odměnu 500 Kč. Účet stačí sjednat online přes odkaz níže anebo vyplnit dotazník společně s telefonním číslem a nechat se zaměstnancem banky kontaktovat.

Komerční banka

Komerční banka nabízí bonus až 700 Kč při založení studentského účtu G2.2. Nabídka je tedy určena pouze pro osoby ve věku 15–30 let. Odměna je rozdělena na dvě části a to: 350 Kč za založení účtu a 350 Kč za předložení platného průkazu ISIC vydaného v ČR. Pro získání bonusu je také zapotřebí uskutečnit 1 bankovní operaci např. příchozí platbu. Akce platí do 31.10.2019.

Air Bank

AirBank momentálně nenabízí odměnu za založení účtu, odmění vás ale za aktivaci placení pomocí mobilního telefonu, a to ve výši 150 Kč na váš běžný účet. Pro získání bonusu stačí když během prvního měsíce od aktivace 5x zaplatíte mobilním telefonem.

Twisto

Twisto nabízí pro nové zákazníky bonus ve výši 300 Kč. Stačí použít promo kód JANM12, a nebo se zaregistrovat přes odkaz. Bonus poté bude připsán na váš účet do 3 dnů od založení. Akce platí do 31.10.2019.

UniCredit Bank

UniCredit bank nabízí velice zajímavou odměnu pro nové klienty, kteří si k bance převedou svůj účet od jiné banky. Společnost vám poté za odměnu proplatí nákupy zaplacené kartou UniCredit Bank až do celkové výše 2000 Kč (maximální výše odměny). Akce platí do 31.12.2019 a samotné nákupy poté až do konce února 2020. Detailnější podmínky naleznete v odkazu níže.

Poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna nabízí bonus 500 Kč za sjednání Poštovního účtu. Akce platí pro založení online nebo skrze telefonickou podporu až do 31.12.2019. Více informací v odkazu níže.

mBank

Přímo mBank momentálně nenabízí bonus za založení účtu, avšak pokud si účet u mBank vytvoříte skrze cashback portál plnapenezenka.cz, získáte odměnu ve výši 250 Kč, kterou si poté můžete vyplatit na vámi zvolený účet. Více o portálu plnapenezenka.cz se dozvíte zde. Při vytvoření účtu na plnapenezenka.cz přes odkaz níže získáte i menší uvítací bonus ve výši 60 Kč, který si poté můžete nechat vyplatit společně s odměnou za založení účtu u mBank.

Richee

Připravuje se.

Raiffeisen BANK

Raiffeisen BANK nabízí studentům ve věku 15-26 let příjemný bonus ve výši 100 Kč měsíčně po dobu jednoho roku při založení eKonta STUDENT PREMIUM. Před založením doporučuji přečíst podmínky, protože eKonto není bez poplatků (dá se jim však vyhnout). Akce platí do 31.10.2019